Menu
Your Cart
Ürünlerinizi Değerinde Adresinizden Nakit Satın Alıyoruz

Sık Sorulan Sorular

İkinci el eşya satmak istiyorum düşüncesi ile hareket eden ancak işe nereden başlaması gerektiğini bilmeyen müşterilerimize süreç hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Amacımız eşyalarınızı güven içinde, sorun yaşamadan, değerinde satmanızı sağlamaktır. Aklınızdaki soru işaretlerini ve öğrenmek istediklerinizi çok iyi biliyoruz. Şimdi bu soru işaretlerini cevaplandırma ve firmamız hakkında bilgi verme zamanı.

Sizden ilk aşamada eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz. 0541 270 54 66 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına kısa süre içinde fotoğraf göndererek ön izleme yapmamıza yardımcı olabilirsiniz. Arkadaşlarımız gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size olumlu veya olumsuz cevabımızı bildireceğiz.

Alabileceğimiz türden ürünleriniz varsa olumlu dönüş yapacak, anında fiyat teklifimizi ileteceğiz. Teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan adresinizden alım yapacağız.

Ne kadar fazla eşya olursa olsun, ne satarsanız satın fiyatında anlaşma sağladığımız eşyalarınızın tamamını size zahmet vermeden alıyoruz. Kendi ekibimizi, nakliye araçlarımızı kullanıyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Alım yapılacak günü ve saati siz belirliyorsunuz.

Demonte edilmesi, yerinden sökülmesi gereken eşyalarınız için alet edevatımızı yanımızda getiriyoruz. Arkadaşlarımız her türlü eşyanın alımını yapabilecek ustalık ve kabiliyettedir.

Her türlü ikinci el eşya alınır demek çok iddialı bir cümle olur ki bunu yapmamız mümkün değil. Alım yapacağımız zaman bazı kriterlere dikkat etmek zorundayız ki biz de dükkanımızda satışını yapabilelim. Nelere dikkat edip neye göre alım yaptığımıza gelince;

  • Temiz olmasına
  • Sağlam olmasına, sorunsuz çalışmasına (Özellikle beyaz eşya, televizyon, klima gibi ürünler için geçerlidir)
  • Satılabilir bir model olmasına
  • Deforme olmamış olmasına dikkat ederiz.

İkinci el eşya çok geniş bir kavramdır ve bir çok eşya gurubunu kapsayabilir. Biz evinizde, iş yerinizde günlük hayatın akışı içinde kullanmadığınız eşyalarınızı alıyoruz. Tek tek hepsini saymamız mümkün olmasa da bir kaç örnek vermemiz daha iyi anlaşılmasını sağlayacaktır.

İkinci el beyaz eşya, mobilya, ofis mobilyası, büro mobilyası, klima, deri koltuk, el halısı, gümüş, plak, klasik mobilya gibi ürünleri sayabiliriz. Tabi ki örnekler artırılabilir ancak sizi sıkmamak için burada bırakalım. Firmamız aynı zamanda spot eşya yani sıfır eşya alımı da yapabilmektedir. Kutusu açılmamış, servis kurulumu yapılmamış, faturası olan eşyalarınızı da bize satabilirsiniz.

Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası fark etmeksizin İstanbul’un tamamına haftanın 7 günü 09:00 — 21:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Hangi ilçede olursanız olun adresinizden nakit satın alıyoruz. Ekibimiz satılabilir, sağlam eşyalarınız olması halinde İstanbul sınırlarına çok yakın olan Gebze, Darıca ilçelerine de hizmet vermektedir.