Menu
Your Cart
Ürünlerinizi Değerinde Adresinizden Nakit Satın Alıyoruz

Hakkımızda

İkinci el eşya alımı ile ilgili birden fazla firma olup ikinci el eşyalarınızı değerlendirmenizi sağlayan en önemli ekten size sunulan fiyatlardır. Bizde bu sebepten dolayı ikinci el eşyalarınıza her zaman doğru fiyatları verip müşteri memnuniyetimizi de arttırmış oluyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti açısında yapmaları gereken ikinci el eşya alanları birden fazla araştırma yaparak fiyat değerlendirmelerini tavsiye ediyoruz. İkinci el eşya alanlar da müşterilerimizin yorumlarına göre diğer ikinci el eşya alan firmalara göre fiyatlar şirketimiz sunmaktadır. İstanbul’un her bölgesine araç gönderimiz vardır. Ürünlerinizi Whatsapp ile gönderip 5 dakikada değerlendiriyoruz.


İkinci el eşya alanlar olarak, sıfır spot beyaz eşya olmak üzere sıfır tüm ürünlerinizi mağazadan aldığınız fiyatlara yakın olarak spot fiyatına alabiliyoruz. Aynı şekilde ”koltuk takımı alanlar, elektronik eşya alanlar” olarak Google arama motorundan bizi bulabilirsiniz.


İkinci el eşya alanlar olarak İstanbul’un her gölgesine araç göndererek eşyalarınızı evlerinizde anlaşmalarımızın sonucunda 24 saat içinde alıyoruz. İkinci el eşya alan yer olarak satmak istediğiniz ürünleri fotoğraflarını gönderdikten sonra maksimum 5 dakika içerisinde fiyatlandırıp ürünlerinizi alıyoruz. İkinci el eşya alanlar olarak aynı şekilde ”koltuk takımı alanlar, elektronik eşya alanlar” olarak Google arama motorundan bizi bulabilirsiniz. İkinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızı almak ile kalmayıp ikinci el eşya satımı da yapmaktayız. Ürünlerinizi en yüksek fiyatlara alıyoruz. İkinci el eşya alanlar ile ilgili en önemli durum evinize gelen insanların güvenilirliği, müşteri memnuniyeti güler yüzlülük ve çalışma titizliğidir.


İkinci el eşya alanlar olarak Halkalı bölgelerinde araçlarımız olup ikinci el ürünlerinizi 24 saat içerisinde ürünlerinizi satın alıyoruz. İkinci el eşya alanlar olarak İstanbul’un her gölgesine araç göndererek eşyalarınızı evlerinizde anlaşmalarımızın sonucunda 24 saat içinde alıyoruz. İkinci el eşya alan yer olarak hizmetlerimiz İstanbul’un her bölgesine araç gönderimiz vardır. Ürünlerinizi Whatsapp ile gönderip 5 dakikada değerlendiriyoruz.İkinci el eşya alanlar olarak, sıfır spot beyaz eşya olmak üzere sıfır tüm ürünlerinizi mağazadan aldığınız fiyatlara yakın olarak spot fiyatına alabiliyoruz.