ikinci el eşya alan

İkinci El Mobilya Alımı

İkinci el mobilya başlığının altında bir çok üründen bahsedebiliriz. Evinizde kullanmakta olduğunuz ancak sıkıldığınız, daha önce kullandığınız ancak artık ihtiyaç fazlası haline gelmiş, evinizin, deponuzun bir köşesinde kullanılıp atılmış, sizin için artık hiç bir değeri olmayan ikinci el mobilyalarınızı değerlendirebilirsiniz. İkinci el mobilya derken neleri kastediyoruz isterseniz buna biraz açıklama getirelim;

İkinci el koltuk takımı; İster çekyat takımı, ister çekyatsız koltuk takımı, ister berjerli, ister berjersiz bir çok koltuk takımı değerlendirilebilir. Yeterki satılabilecek nitelikte, günümüz modasına uygun, yırtık yanık ve çökmesi olmayan bir koltuk takımı olsun.

İkinci el Yatak Odası Takımı : Son zamanlarda en çok tercih edilen yatak odası sürgülü yatak odalarıdır. Önceleri değerlendirilebilen kapaklı yatak odaları artık çok rağbet görmemektedir. Bunun sebebi de bizler değil daralan evlerdir. Küçük yapılan yatak odalarında yer darlığı olduğu için artık kapakları açabilecek yer bile kalmamış olabiliyor. Hem modern görüntüsü hem modüler olması açısından ikinci el sürgülü yatak odaları tercih sebebidir.

İkinci El Yemek Odaları : Yemek odaları çok çeşitli modellerde olmakla birlikte artık gümüşlük çok fazla tercih edilmemektedir. Genelde konsol ve masa sandalye den oluşan yeni model yemek odaları daha çok tercih sebebi olmaktadır. Daha önceki maddelerde de belirttiğimiz gibi evler artık çok geniş olmadığı için ve gümüşlüklerin modern görüntüden uzak olmaları sebebiyle tercih edilmemektedir.
İkinci El Baza Yatak : Çift kişilik veya tek kişilik olabilen bazalar yatak odalarının ve genç odalarının olmazsa olmazıdır. Altları sandık olarak da kullanılan bazalar adresinizden yataklı veya yataksız olarak alınabilmektedir

Bu sayılanlar ikinci el mobilya dediğimizde aklımıza ilk gelen mobilyalardır. Bunların dışında elinizde olan ikinci el mobilyaları değerlendirmek için de bizleri arayın en kısa sürede sizlere dönüş yapıp ikinci el mobilyanız için fiyat alabilir istediğiniz an nakit değerlendirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir