İKİNCİ EL EŞYA ALIMI

İkinci el eşya alımı yapanlar olarak İstanbul’un her gölgesine araç göndererek eşyalarınızı evlerinizde anlaşmalarımızın sonucunda 24 saat içinde alıyoruz. Satmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını gönderin fiyat değerlendirmesi yapılsın.

Son dönemlerde İkinci El Eşya satışları oldukça yaygınlaşmış olmakla beraber 2. el eşya satan mağazalarda oldukça çoğalmıştır. İkinci el eşya mağazalarında Ev, Ofis, Elektronik ile ilgili geniş yelpazede ürünleri bulabilirsiniz. İkinci el ürün satan işletmelerde bazen spot olarak sıfır ürünlerle birlikte sıfıra çok yakın olan az kullanılmış ürünleri de çok uygun fiyata bulmanız mümkündür. Fabrika garantileri devam eden birçok eşyaya rastlamanız mümkündür.

İkinci el eşya alanlar olarak İstanbul’un her gölgesine araç göndererek eşyalarınızı evlerinizde anlaşmalarımızın sonucunda 24 saat içinde alıyoruz.

İkinci el eşya alan yer olarak satmak istediğiniz ürünleri fotoğraflarını gönderdikten sonra maksimum 5 dakika içerisinde fiyatlandırıp ürünlerinizi alıyoruz.

İkinci el eşya alanlar olarak aynı şekilde ”koltuk takımı alanlar, elektronik eşya alanlar” olarak Google arama motorundan bizi bulabilirsiniz.

İkinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızı almak ile kalmayıp ikinci el eşya satımı da yapmaktayız. Ürünlerinizi en yüksek fiyatlara alıyoruz.

İkinci el eşya alanlar ile ilgili en önemli durum evinize gelen insanların güvenilirliği, müşteri memnuniyeti güler yüzlülük ve çalışma titizliğidir.

İkinci el eşya alanlar olarak Halkalı bölgelerinde araçlarımız olup ikinci el ürünlerinizi 24 saat içerisinde ürünlerinizi satın alıyoruz.

İkinci el eşya alanlar olarak İstanbul’un her gölgesine araç göndererek eşyalarınızı evlerinizde anlaşmalarımızın sonucunda 24 saat içinde alıyoruz.

İkinci el eşya alan yer olarak hizmetlerimiz İstanbul’un her bölgesine araç gönderimiz vardır. Ürünlerinizi Whatsapp ile gönderip 5 dakikada değerlendiriyoruz.

İkinci el eşya alanlar olarak, sıfır spot beyaz eşya olmak üzere sıfır tüm ürünlerinizi mağazadan aldığınız fiyatlara yakın olarak spot fiyatına alabiliyoruz.