ikinci el beyaz eşya alan

İkinci El Beyaz Eşya Alımı

Sıfır ve ikinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, ankastre fırın, mini buzdolabı, fırınlı ocak gibi ev ürünlerinizi evinizden değerinde nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını iletişim numaralarımıza gönderip değerlendirebilirsiniz.

Çamaşır makinası, Buzdolabı, Ocaklı fırın, Bulaşık makinası, Klima, Kombi, Termosifon, Set üstü ocak, Koşu Bandı vb. eşyalarınız değerinde ve nakit alınır.

İkinci El Beyaz Eşya Alımı

Çalışır Durumda Olmalı: Sizlerden beyaz eşya alırken bizlerin ilk dikkat ettiğimiz nokta ikinci el beyaz eşyanızın çalışır durumda olmasıdır. Çalışmayan ikinci el hiçbir beyaz eşyayı tercih etmemiz mümkün değildir.Çünkü ikinci el bir beyaz eşyayı alıp tamir ettirmemiz, sonra müşterilerimizin hizmetine orijinal bir beyaz eşya gibi sunmamız ticaret anlayışımıza uymamaktadır. Tamir görmüş bir beyaz eşyadan eski randımanını almak imkansızdır.

Temiz Olması : Değerlendirmeyi düşündüğünüz beyaz eşyanızın çalışır olması gerektiği kadar önemli olan bir diğer etken ise temiz olmasıdır. Ne kadar yeni olursa olsun, ne kadar son model olursa olsun beyaz eşyanın temiz olması alışımız için son derece önemlidir. Beyaz eşyanız belki 10 yıllık bir beyaz eşya ancak temiz olması durumunda tercih sebebi olabilir. Sizler de takdir edersiniz ki kir pas içinde olan, sararmış ikinci el beyaz eşya ürünlerini hiç kimse tercih etmeyecektir.
Parçalarının Tam Olması : Bir beyaz eşyanın eksik bir parçasının olmaması da çok önemlidir.Düğmelerinde,kapaklarında,iç kısımlarında eksik bir parçasının olması, beyaz eşyanızı almamız noktasında bizleri çekimser kılar.

Bu saydıklarımız sizlerden beyaz eşya alırken göz önünde bulundurduğumuz önemli noktalar. Sizler de elinizdeki ikinci el durumuna gelmiş beyaz eşyanızı satmak isterseniz bizlere haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir